Komplet lampek rowerowych Sigma – Buster 400 FL + Buster RL 80

115

169,70zł 229,90zł

Sigma
Ta okazja została dodana ponad 14 dni temu, może być już nieaktualna
Komplet lampek rowerowych Sigma – Buster 400 FL + Buster RL 80
Komplet lampek rowerowych Sigma – Buster 400 FL + Buster RL 80
169,70zł 229,90zł

Wszechstronne wyposażenie na każdą okazję
BUSTER 400, to niezbędny element wyposażenia na trasie. Niezależnie od tego, czy jedziesz do pracy, do szkoły czy jesteś na wyprawie rowerem szosowym: 400 lumenów oraz zasięg światła 120 metrów, sprawiają, że nigdy nie jedziesz w ciemności. W zależności od wybranego trybu świecenia, lampka BUSTER 400 zapewnia Ci do 25 godzin pracy w drodze, a pięć wstępnie zaprogramowanych profilów, jest gwarancją dodatkowego komfortu obsługi. Znajdujące się w górnej części, precyzyjne wskaźniki LED, pozwalają określić, ile mocy pozostało jeszcze w lampce.

Pięć trybów świecenia zapewnia wszechstronność
HIGH Lumeny ≤ 400 Czas świecenia ≤ 2 h
Mid Lumeny ≤ 200 Czas świecenia ≤ 4 h
Low Lumeny ≤ 100 Czas świecenia ≤ 9 h
Night FLASHING Lumeny ≤ 300/400 Czas świecenia ≤ 5 h
Day FLASHING Lumeny ≤ 100 Czas świecenia ≤ 25 h

Czasami, na ciemnych ścieżkach potrzebujesz pełnej mocy światła, innym razem chcesz być tylko widocznym na drodze – BUSTER 400, posiada funkcje na każdą trasę. Możesz wybierać spośród pięciu różnych trybów świecenia, za pomocą których możesz regulować natężenie światła oraz czas pracy akumulatora.

Tylko te tryby, których potrzebujesz
Lampka BUSTER 400 i jej pięć wstępnie zainstalowanych profilów świecenia, zapewniają mnóstwo dodatkowego komfortu obsługi. W zależności od okoliczności, wybierasz dopasowany do nich profil. Następnie zmieniaj jedynie wybrane w tym profilu tryby świecenia, których potrzebujesz w danej chwili. (Szybsze przełaczanie między wybranymi trybami świecenaia). Osoby dojeżdżające rowerem do pracy, mogą wybrać profil oszczędny, np. tryb Night Flashing i Day Flashing, natomiast tryb High oraz Day Flashing są idealne do treningu rowerem szosowym.

Lampka z pamięcią
Dzięki funkcji pamięci, przy następnym włączeniu lampka BUSTER 400, zaświeci się w tym samym trybie i w tym samym profilu, w jakim została wyłączona. Od ostatniego wyboru nie zmienia się również profil świecenia który wybrałeś. Praktyczna funkcja dla wszystkich, którzy w każdej chwili chcą być gotowi do jazdy.

Wskaźnik stanu akumulatora, zawsze pod kontrolą
Lampka BUSTER 400, pozwala Ci kontrolować, ile pozostało jeszcze czasu pracy akumulatora. Podczas jazdy, sześciostopniowy wskaźnik, stale pokazuje, ile mocy pozostało jeszcze w Twojej lampce. Jeśli lampka jest wyłączona, wystarczy krótkie naciśni ęcie przycisku On/Off, aby odczytać stan akumulatora. Podczas procesu ładowania, przez kabel USB typu C diody LED, pozwalają odczytać, jak zaawansowany jest już ten proces. Lampka BUSTER 400, jest w pełni naładowana, już po zaledwie 3 godzinach.

Światło boczne poprawia Twoją widoczność
W lampce BUSTER 400, logo SIGMA wzdłuż obudowy jest podświetlone. To nie tylko optyczna atrakcja. Światło boczne zapewnia znacznie większą widoczność, a co za tym idzie zwiększone bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Dzięki niemu, lepiej widzą Cię lepiej kierowcy samochodów oraz inni uczestnicy ruchu drogowego.

Dioda LED marki OSRAM, zapewnia idealne oświetlenie
Nieważne czy w miejskim ruchu, czy podczas szybkiej jazdy ulicą: lampka BUSTER 400 sprawi, że nie przegapisz niczego w ciemności. Dzięki wysokiej jakości diodom LED o wysokiej mocy firmy Osram i soczewce skupiającej zaprojektowanej przez firmę SIGMA, lampka BUSTER 400, zapewnia bardzo równomierny rozkład światła w całym jego strumieniu.

MONTAŻ W KILKA SEKUND
Dzięki uchwytowi z silikonu, model BUSTER 400 montuje się na kierownicy, bez użycia narzędzi w zaledwie kilka sekund. W zależności od potrzeb, lampkę można mocować poziomo i pionowo, również na wygiętej kierownicy. Dzięki „Quick Release”, szybko zdemontujesz lampkę i schowasz ją tam gdzie chcesz, nie zajmuje ona dużo miejsca. Za pomocą zintegrowanych szyn, lampkę BUSTER 400, można łatwo wyjąć z uchwytu a następnie ponownie zamocować. Uchwyt rowerowy SIGMA, pasuje do kierownic o średnicy 22-35 mm.

Dwukrotne przyciśnięcie i świeci się
BUSTER 400 włącza się podwójnym kliknięciem. Dzięki tej funkcji, lampkę możesz łatwo schować w kieszeni, bez ryzyka, że przypadkowo się włączy. Przytrzymanie przycisku On/Off, wyłącza lampkę.

Gotowa także, gdy jest mokro
Lampka BUSTER 400, nie zawodzi nawet przy złej pogodzie! Zgodnie z międzynarodowym standardem IPX4, jest zabezpieczona przed rozpryskującą się wodą z dowolnego kierunku. Droga do pracy, wyprawa rowerem szosowym, podczas wiatru i niepogody nie są już problemem.

TAKŻE NA KASK
Dodatkowym wyposażeniem lampki BUSTER 400 jest uniwersalne mocowanie na kask. Pewnie i stabilnie mocuje ono lampkę do kasku – nawet gdy podczas nocnej przejażdżki zrobi się naprawdę wyboiście!

UPORZĄDKOWANY KOKPIT
Specjalny adapter do uchwytów Short i Long Butler firmy SIGMA umożliwia zamocowanie lampki BUSTER 400 lub kamerki sportowej bezpośrednio pod komputerem rowerowym. Gwarantuje to porządek na kierownicy. Adapter jest dostępny jako akcesorium w sklepie internerowym.

BUSTER RL 80

Kompaktowa, lekka, a jednocześnie pełna mocy: lampka BUSTER RL 80 to uniwersalny towarzysz na każdą okazję. Nie ma znaczenia, czy jesteś na drodze, czy na leśnej ścieżce – 80 lumenów i widoczność z 1500 metrów nie pozwoli Cię przeoczyć. Akumulatorowa lampka tylna jest wyposażona w pięć różnych trybów świecenia i może pracować do 12 godzin. iWidoczność to bezpieczeństwo, dzięki trybom migania dziennemu i nocnemu będzie ono jeszcze wyższe.

Lampka BUSTER RL 80 jest wyposażona w trzy dodatkowe tryby migania, które zwiększą Twoje bezpieczeństwo podczas jazdy w dzień i w nocy. Tryb Day Flash z dwiema pulsującymi czerwonymi diodami LED zwraca uwagę otoczenia na rowerzystę przez ponad 4,5 godziny. W trybie Night Flashing lampka tylna USB świeci przez 6,5 godziny. Jeżeli jazda potrwa dłużej, tryb Eco Flash zapewni dodatkową widoczność w ruchu drogowym, świecąc do 12 godzin.

WIDOCZNOŚĆ ZE WSZYSTKICH STRON
Lampka BUSTER RL 80 sprawi, że będzie Cię dobrze widać również z boku. Kąt świecenia lampki tylnej wynosi 240 stopni i sprawia, że widać Cię jeszcze lepiej. Jest to istotna funkcja gwarantująca bezpieczeństwo w ruchu miejskim.
MONTAŻ BEZ NARZĘDZI
Wyjątkowo praktyczne: do montażu lampki BUSTER RL 80 nie będą Ci potrzebne żadne narzędzia. Silikonowa opaska pozwala na bezproblemowy i błyskawiczny montaż na wszystkich popularnych sztycach podsiodłowych.
LAMPKA NA KAŻDĄ POGODĘ
Lampka BUSTER RL 80 jest zabezpieczona przed rozbryzgami wody zgodnie z międzynarodowym standardem IPX4 i dzięki temu bez problemu może stawić czoła opadom deszczu. Akumulatorowa lampka tylna to Twój niezawodny towarzysz na wietrze i podczas niepogody.
ZABEZPIECZENIE PRZED PRZYPADKOWYM WŁĄCZENIEM
Lampkę włącza się podwójnym kliknięciem. Dzięki tej funkcji lampkę BUSTER RL 80 można łatwo schować do kieszeni koszulki lub do plecaka, bez ryzyka jej przypadkowego włączenia. Naciśnięcie i przytrzymanie przycisku On/Off, który można z łatwością obsługiwać również w rękawiczkach, wyłącza urządzenie
3-STOPNIOWY WSKAŹNIK AKUMULATORA
Krótkie naciśnięcie przycisku obsługi i BUSTER RL 80 pokaże Ci, ile mocy masz jeszcze do dyspozycji. Dzięki temu będziesz mieć zawczasu możliwość przełączenia się na oszczędniejszy tryb. Wskaźnik akumulatora ma trzy poziomy. Dzięki temu zawsze masz pewność, że mocy wystarczy Ci aż do ostatniego metra.

Możesz napisać co myślisz o tej okazji

Dodaj Odpowiedź

hotbikes.pl
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Compare items
  • Total (0)
Compare
0