Rower szosowy Vento 2.0 KRX roz.21 cali

118

2199zł 3299zł

Kross
Ta okazja została dodana ponad 14 dni temu, może być już nieaktualna
Rower szosowy Vento 2.0 KRX roz.21 cali
Rower szosowy Vento 2.0 KRX roz.21 cali
2199zł 3299zł

KROSS VENTO 2.0

Vento 2.0 to rasowa szosa. Może nie szykujesz się jeszcze do startów wśród zaawansowanych amatorów, ale z pewnością chciałbyś już zakosztować radości płynącej z poznawania innych amatorów podczas ustawek szosowych. Kross Vento 2.0 to maszyna właśnie dla Ciebie – kiedy o niej myślimy przychodzą nam do głowy takie słowa jak szybkość, komfort, radość i wolność.
Zintegrowana oś, ukryte linki

W Vento 2.0 postawiliśmy na sprawdzone rozwiązania dla osób, dla których kolarstwo szosowe to całkowicie nowy świat. Decydując się na Kross Vento 2.0 rozpoczynasz swoja przygodę z modelem, który zapewni Ci osiąganie znacznie większych szybkości na szosie niż tradycyjny miejski rower. Vento 2.0 ma charakter na tyle uniwersalny, że można go wykorzystywać zarówno do celów sportowych jak i jazdy po mieście w celu szybkiego przemieszczania się. Dlatego – obok aluminium lite (ulepszony stop aluminium 6061 jest doskonałym kompromisem pomiędzy wysoką sztywnością a niska masą; charakteryzuje się dużą odpornością na warunki zewnętrzne, złamania i uderzenia). tworzącego ramę – zastosowaliśmy w Kross Vento 2.0 grupę osprzętu GRX orazmechaniczne hamulce szczękowe Tektro R315. Vento 2.0 posiada w niemal w pełni ukryte linki – poprowadzone od klamkomanetek pod owijką, schowane w ramie, by dopiero na ostatnim odcinku móc zobaczyć końcowy fragment pancerza przeciągnięty do tylnej przerzutki.
Estetyka przede wszystkim

Dołożyliśmy wszelkich starań żeby rower prezentował się estetycznie:ygładzane spawy wykonane w technologii smooth welding, wewnętrzne prowadzenie linek oraz rama o niezbyt agresywnej geometrii nawiązująca kształtem do klasycznych rowerów po prostu muszą się podobać. W połączeniu z klasycznymi, 28 calowymi kołami 25 milometrowe opony tworzy to doskonały rower dla każdego amatora chcącego spróbować swych sił w nowej dyscyplinie.

Możesz napisać co myślisz o tej okazji

Dodaj Odpowiedź

hotbikes.pl
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Compare items
  • Total (0)
Compare
0